Nové fitness a wellness pro ženy v každém věku Českomoravská 18, Praha 9, 190 00 Email: info@redfit.cz tel.: +420 608 664 540
Online rezervace

OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí | Středa | Pátek
8:00 - 13:00 a 14:00 - 20:00
Úterý | Čtvrtek
8:00 - 12:00 a 15:00 - 20:00
Sobota - zavřeno
Neděle - 15:00 - 20:00

Kariéra | Recepční

Do našeho týmu v dámském fitness Red Fit na Praze 9, ul. Českomoravská (www.redfit.cz) hledáme novou parťačku na pozici Recepční

Náplň práce:

Prodej pernamentek, nápojů, prodej občerstvení.

Komunikace s klienty.

Obsluha strojů Body Space.

Administratitvní činnost, příprava a expedice zboží z e-shopu.

Drobný úklid.

Požadujeme:

Velmi dobré komunikační vlastnosti.

Práce na PC (internet, excel, Google disk aj.)

Dochvilnost a spolehlivost.

Ochota učit se novým věcem.

Min. středoškolské vzdělání.

Nabízíme:

  • lukrativní a různorodou práci v rodinném týmu a prostředí
  • plat 100,- Kč/hod Kč plus bonusové složky (ideálně denně 15 – 20 hod )
  • benefity v podobě volného vstupu do fitness, slevy na další služby
  • možnost kariérního růstu (vlastní skupinové lekce, Body Wraps, výuka kurzů atd.)
  • nástup možný ihned

Kontaktní osoba : Bc. Zuzana Drnek

Své životopisy s fotografií posílejte na na email: info@bodywraps.cz

zavřít