Nové fitness a wellness pro ženy v každém věku Českomoravská 18, Praha 9, 190 00 Email: info@redfit.cz tel.: +420 608 664 540
Online rezervace

OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí | Středa | Pátek
8:00 - 13:00 a 14:00 - 20:00
Úterý | Čtvrtek
8:00 - 12:00 a 15:00 - 20:00
Sobota - zavřeno
Neděle - 15:00 - 20:00

Kariéra | Trenérka Power Plate

Do našeho týmu v dámském fitness Red Fit na Praze 9, ul. Českomoravská (www.redfit.cz) hledáme novou parťačku na pozici Trenérka Power Plate.

Náplň práce:

  • Tréninky s klientkami na Power Plate
  • Práce se systémem
  • Kontakt s klientkami
  • Nabídka a prodej služeb
  • Drobné pomocné práce (úklid, administrativa apod.)

Pracovní doba:

  • 3x v týdnu (dopolední, odpolední i celodenní směny – dle domluvy)
  • případné záskoky

Požadujeme:

  • zkušenost s fitness a trénováním (certifikát velikou výhodou)
  • milé a profi vystupování, hezký vzhled
  • zodpovědný a samostatný přístup
  • týmového ducha 🙂

Nabízíme:

  • lukrativní a různorodou práci v rodinném týmu a prostředí
  • plat 10 000 Kč plus bonusové složky
  • benefity v podobě volného vstupu do fitness, slevy na další služby
  • možnost kariérního růstu (vlastní skupinové lekce, výuka kurzů atd.)
  • nástup možný od února

Kontaktní osoba : Provozní Darina Oktávcová

Své životopisy s fotografií posílejte na na email: provozni@redfit.cz

zavřít