Trenérka Power Plate

Do dámského fitness Red Fit, Českomoravská 18, Praha 9 hledáme novou šikovnou kolegyni na pozici trenérka Power Plate.

Vhodné pro studentky nebo absolventky.

Náplň práce:

V jednotlivé dny se bude jednat o samostatné vedení osobních tréninků na Power Plate a zajištění chodu v dámském fitness Red Fit.

Požadujeme:

Vzdělání či certifikaci na jednu či více z výše uvedených oblastí – ostatní zaškolíme!

Spolehlivost, samostatné jednání, proklientský přístup, chuť učit se novým věcem a týmového ducha. Lásku ke cvičení 🙂

Praxe není vyžadována.

Nabízíme:

Pravidelnou pracovní dobu dle domluvy.

Finanční ohodnocení za odpracované hodiny 100Kč/ hod, po zapracování 120Kč/ hod, provize z prodeje, plus další bonusy dle konkrétních zaměření.

Nástup možný IHNED

Práci v mladém a rodinném kolektivu.

Bonusy formou fitness zdarma, slevy na služby našeho salonu (kosmetika, masáže, Body Wraps). Firemní večírky a akce. Možnost kariérního postupu – možnost zaměřit se na více činností (skupinové lekce, kurzy, služby v salonu).

V případě zájmu zašlete životopis s fotografií na e-mailu: provozni@redfit.cz